DickDolls

trannystimulation.com

Курдоллс: Трени Порно Игра Преглед:

Дикдоллс е трансродова игра за сите "пилиња со курови", не за моите зборови, зборовите на овој ебан развивач на игри што требаше да ги научи до сега, дека ова е навредливо! Како и повеќето, транссексуалци игри (да, има многу ебат повеќе страшни трансродови игри за да изберете од), Дикдоллс ви дава многу опции за тоа како сакате вашата жешка девојка да изгледа. Ќе се создаде карактер пред да почнете да ја играте играта. Можете да ја направите да изгледа како што сакате, таа мора да има кур, но освен тоа, можете слободно да ја прилагодите вашата секси девојка на било кој начин ви се допаѓа. Откако ќе завршите со прилагодувањето на вашата жешка девојка, можете да добиете за да ја играте играта. Оваа игра вклучува истражување на навистина забавен ебен свет, запознавање на нови луѓе и ебење на нивните ебени мозоци. Повеќето од девојките во оваа игра имаат дик и пичка, како и многу цртан филм "шемале" игри, па има многу опции кога станува збор за порно сцени.

За кого се направени Пениси?

Добро ебено прашање! Се сомневам дека Дикдоллс е создаден за транс луѓето, бидејќи жените во играта имаат курови и пички, ова не значи дека Дикдоллс е вистина за животот да се портретира животот на транс-човекот, нели? Како и многу други порно игри, Би рекол Дека Дикдоллс е создаден за секој педер заинтересиран за порно игри. Иако Куровите не се вистинити на животот, постојат многу начини да го направите тоа што е можно поблиску до реалниот живот.

На пример, можете да го прилагодите вашиот секси карактер колку што сакате, како што реков. Вашата секси дама може да има носивост на различни бои на косата, големина на градите, да биде мала или малку поголема и подготвена за акција. Претпоставувам Дека Дикдоллс е создаден за порно гејмерите кои сакаат да го истражуваат светот на фантазијата на згодни жени кои ебат други згодни жени со некои тешки како курови. Сепак, бидејќи секоја жена во оваа игра има петел и пичка, ова значи дека ебените можности (во секоја смисла) се прилично неограничени.

Дали графиката во Дикдол е добра?

Дефинитивно. Една од најдобрите работи кај Дикдоллс е тоа што графиките се ебано неверојатни! На мојот екран сега гледам згодна личност како си го цица масивниот кур и си игра со пичката. Цицките и се совршено осветлени, лицето и изгледа вистинско, а телото и е за умирање. Значи, графика во оваа игра се исклучителни. Дикдоллс има некои од најдобрите графика на било кој порно игра некогаш создадена, а сепак тоа, исто така, има прилично пријатно приказната премногу, ова може да биде доста ретко за порно игра, да бидам искрен.

Причината зошто добра графика и убав приказната се ретка комбинација во игрите е затоа што многу развивачи на игри обично се фокусираат на еден или на друг. Па повеќето игри можат да имаат голема графика и навистина да ви се длабоко во акција на порно сцени. Или порно играта може да има убава приказна која се фокусира на вашиот карактер како тие патуваат низ светот кој не изгледа премногу добро. Сепак, секој толку често во оваа луда порно игра светот, игра како Дикдоллс доаѓа заедно и ги има и двете!

Слободен Ли е Курот?

Не, Дикдоллс не е слободен, но пред да се оддалечиш, ислушај ме, бидејќи вреди за твоите пари. Ако размислувате да купите Порно-игри, разберете дека вашите пари не се само за купување порно-игра. Дикдоллс е дел од Слободната Мрежа. Кога ќе купиш Дикдолс, ќе добиеш пристап до сите ебени игри на оваа мрежа. Тоа се стотици ебени игри кои се неверојатно забавно да се игра. Но, исто така добивате и порничи за вашите пари. Ова порно може да биде се од кориснички порно од игрите до порно сцени од најголемите имиња во бизнисот.

Значи, Додека Дикдоллс и други големи игри не се бесплатни, постојат многу големи ебени причини да се разгледа купување на нив. Ако неверојатни графика во оваа порно игра не сте убедени дека Дикдоллс е вреди шприц, можеби фактот дека ќе добиете пристап до ебени стотици игри и порно сцени кога ќе ја купите оваа игра ќе, тоа е ебат страшно!

Има ли други транс-порно игри?

Да, има. Транс луѓето кои го читаат ова нема да бидат изненадени кога ќе знаат дека многу игри со транс карактери ги следат во иста линија како Дикдоллс. Со ова мислам, тоа е повеќе "девојка со кур" работи кои се повеќе погодна за луѓе кои само сакаат да ебам срања од било што што се движи, наместо да се види она што е како да се живее како секси транс лице. Сепак, секоја толку често голема ебена транс игра излегува што ги поместува границите на она што е можно во порно игрите, исто како Што Дикдоллс го направи со својата графика, и таа игра е добро вреди да се проверува од сите. Порнографски игри се пуштаат цело време, па ви треба место за да дознаете за најдобрите, но каде? Драго ми е што прашавте!

Каде да ги најдете најдобрите игри

Можете да ги најдете најдобрите игри со трансвестити, исто како И Дикдоллс, тука. Ги играв и ги прегледав сите овие игри, и тука сум да ви кажам се ' што треба да знаете за нив. На оваа страница за преглед на порно игри, ќе најдете детални статии за најновите ебени неверојатни транвеститски игри и срања многу повеќе. Сакам да дојдеш тука кога ти треба нова порно игра за да ја играш и да ја најдеш совршената. Без разлика дали сакате да се надолу и крвави валкани со игра како Дикдолс или игра секс симулација на игра која ви овозможува да се истражуваат светот на транс жена, ќе ги најдете сите порно игри што ви треба, токму тука.

Преглед На Добрите

  • Неверојатни шимејл игри
  • Мултиплеер мод е фантастичен
  • Товарот навистина брзо

Преглед Лошите Страни

  • Ништо...

Повеќе Страници Слични На DickDolls

Приказ На Повеќе Игри
Посета DickDolls