West Sluts

westsluts.com

Пародија На Играта Од Западен Свет

Охрид е еден од најнов проект кој навистина ме импресионира. Ја разбраа западната порно тема, но исто така ја моделираа играта според приказната на Вест Ворлд. Ако сакате да се биде запален каубој кој истражува Дивиот Запад во потрага по пичка, тогаш ова е играта што треба да се игра. Не само тоа, туку ќе ти даде шанса да го користиш пиштолот и да пукаш во шерифите и одметниците во твојата потрага по најдобрата пичка на западот.

Ако гледањето На Вестворлд ве натера со лоши мисли за Долорес или Мејв, тогаш оваа игра сигурно ќе смири некои од тие фантазии. Сепак, играта не ја содржи таа футуристичка компонента во која ќе добиете да се види зад сцената на авантура парк Вест Ворлд. Но, бидејќи играта се уште е во бета, можеме да се надеваме дека до моментот кога ќе ја лансираат целосната верзија, исто така ќе добиеме да ја ебеме Шарлот во соба полна со роботи.

Ликовите И Игра На Западнит Е

Двата главни ликови на оваа страница се моделирани според Моделот Долорес и Мејв. Но Долорес е лоша каубојка во оваа игра. Таа носи само секси каубојска шапка и ремен со пиштол. Нејзиното тело е неверојатно дизајнирано. Има големи цицки и тенок струк, со долги нозе и руса влакнеста пичка. Ми се допаѓаат малите детали што ги додаваат, како што се тен линии и ознаки за убавина. Од друга страна, Мејв го носи нејзиниот голем фустан, кој ти ќе го подигнеш и ќе ја ебеш на подот на салонот. Во исто време, постојат многу други генерички каубојки кои ќе добиете да се ебам во играта.

Прошетајте низ градот барајќи ги проблемите. Ќе мора да се пука некои ебам ако сакате да ги добиете сите овие девојки, но тоа е она што ќе ја направи играта поинтересна. Генерално, вибрациите се прилично брутални, со пукање насилство и агресивен секс. Не можам да дочекам да завршат со бета и да ја стартуваат целосната верзија.

Преглед На Добрите

  • Вестворлд Порно Пародија
  • Отворен Свет Порно Игра
  • Познати Ликови

Преглед Лошите Страни

  • Игра Уште Во Бета

Повеќе Страници Слични На WestSluts

Приказ На Повеќе Игри
Посета WestSluts