West Sluts

westsluts.com

Westsluts-Parodia E Lojës Westworld

Westsluts është një nga projektet më të fundit që më bëri vërtet përshtypje. Ata morën të gjithë temën pornografike perëndimore të drejtë, por ata gjithashtu modeluan lojën në historinë E Westworld. Nëse doni të jeni një kauboj me brirë që eksploron Perëndimin E Egër duke kërkuar pidhi, atëherë kjo është loja që duhet të luani. Jo vetëm kaq, por do t'ju japë mundësinë të përdorni pistoletën tuaj dhe të qëlloni sherifë dhe të jashtëligjshëm në kërkimin tuaj për pidhin më të mirë në perëndim.

Nëse shikuar Westworld mori ju të gjithë ka punuar me mendime keq për Dolores ose Maeve, atëherë kjo lojë me siguri do të qetësojë disa nga ato fantazitë. Sidoqoftë, loja nuk përmban atë përbërës futuristik në të cilin mund të shihni prapaskenat e parkut të aventurave Në Westworld. Por meqenëse loja është ende në beta, ne mund të shpresojmë që në kohën kur ata të lançojnë versionin e plotë do të arrijmë gjithashtu të qij Charlotte në një dhomë plot me robotë.

Personazhet dhe Gameplay E Westsluts

Dy personazhet kryesore të kësaj faqe janë modeluar bazuar Në Dolores dhe Maeve. Por Dolores është një gomar i keq cowgirl në këtë lojë. Ajo ka veshur vetëm një kapelë sexy kauboj dhe një rrip pistoletë. Trupi i saj është dizajnuar në mënyrë të mahnitshme. Ajo ka gjinj të mëdhenj dhe bel të hollë, me këmbë të gjata dhe një pidh me flokë bjonde. Më pëlqejnë detajet e vogla që ata shtuan, të tilla si linjat tan dhe shenjat e bukurisë. Nga ana tjetër, Maeve ka veshur atë fustan të madh të saj, të cilin do ta ngrini lart dhe do ta qij gomarin e saj të ëmbël të rrumbullakët pikërisht në dyshemenë e sallonit. Në të njëjtën kohë, ka shumë cowgirls të tjera gjenerike që ju do të merrni për të qij në lojë.

Thjesht ecni nëpër qytet duke kërkuar telashe. Ju do të keni për të xhiruar disa fuckers në qoftë se ju doni të merrni të gjitha këto chicks, por kjo është ajo që do të bëjë lojë më interesante. Vibe e përgjithshme është mjaft brutale, me dhunë të shtënat dhe seks agresiv. Mezi pres derisa të përfundojnë me beta dhe të lançojnë versionin e plotë.

Review Pros

  • Westworld Porn Parodi
  • Lojë Porno Në Botë Të Hapur
  • Personazhe Të Njohur

Rishikimi Cons

  • Lojë Ende Në Beta

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me WestSluts

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito WestSluts