Lojra Seksi Vizatimore

CartoonSexGames

Lojëra Seksi Vizatimore-Fëmijëria Juaj Është Shkatërruar Në Mënyrë Të Çuditshme

Të gjitha karikaturat që keni shikuar gjatë viteve kanë disa karaktere që ju bënë të mendoni se mund të keni një kohë të mirë duke i ndyrë ato. Nuk është vetëm mënyra se si i vizatojnë, e cila të them të drejtën bëhet qartë me qëllime seksuale, por është edhe mënyra se si ndërtohen personazhet. Personaliteti i tyre që zhvillohet gjatë sezonit i bën ata kaq sexy dhe fuckable. Kush nuk dëshiron të qij Lois Nga Family Guy ose Marge nga The Simpsons? Epo, nëse keni një gjë për personazhet vizatimorë seksi, atëherë sapo keni hasur në faqen e internetit të filmave pornografikë më të çuditshëm. Thjesht quhet Lojëra Seksi Vizatimore dhe ka vetëm atë. Shumë personazhe të famshëm vizatimorë në seksin e egër të ndyrë që do të merrni për të kontrolluar në një përvojë interaktive të lojrave për të rritur. Ja se çfarë faqe ka për të ofruar.

Personazhet Seksi Të Lojërave Vizatimore

Lojra Cartoon është i bazuar kryesisht në skenën amerikane kartonave, me tituj që do t'ju sjellë karaktere nga Seri Family Guy, Simpsons, Futurama dhe American Dad. Ka disa gjëra që më pëlqejnë shumë kur bëhet fjalë për personazhet. Karakteristika kryesore është se ata i rikrijuan ato saktësisht si në serinë origjinale. Është e mahnitshme për të parë Se Lois, Marge, Francine Smith, Hayley Smith, ose Leela nga Futurama janë në kërkim pikërisht si ju e dini ato, me dallimin se në këto lojëra ju do të merrni për të parë boobs e tyre, pussies dhe gomarë cute, që unë bast është një dëshirë që ju keni ndonjëherë që keni filluar shikuar të gjitha këto karikaturat. Ata madje veshin të njëjtat rroba dhe nuk e di se si arritën ta bëjnë këtë, por në të vërtetë ankohen në zëra që duken aq shumë si origjinali. Megjithatë, nuk ka ndonjë dialog voiceover, por unë mendoj se do të kishte qenë pak më e vështirë.

Veprim I Çuditshëm Në Lojërat Vizatimore

Lojra Cartoon nuk është vetëm karaktere tuaj duke u zhveshur. Kjo nuk është një pikë dhe klikoni lojë në të cilën ju do të përdorni dildos dhe dicks pa trup për të qij ato. Në këto lojëra ju do të keni interesante dhe emocionuese skenarët e seksit që ju do të merrni për të luajtur. Personazhet i pallojnë partnerët e tyre nga historia origjinale, por ka edhe kaq shumë skenarë seksi familjar. Për shembull, Lois është duke u fucked Nga Chris, Bart nga Simpsons fucks motrën e tij Lisa, edhe vëllezërit E motrat Smith nga baba Amerikan janë duke marrë atë në në dhomën e ndenjes në shtrat. Seksi është i ndyrë dhe i ashpër në shumicën e rasteve, me blowjobs deepthroat, me anal, dhe me shumë xhizje që fluturojnë kudo. Por ju duhet të paralajmëroheni. Veprimi mund të bëhet mjaft intensiv dhe ka shumë nënshtrim femëror, por edhe dominim femëror. Nuk ka aq seks lezbike sa do të doja, por mendoj se nuk mund të kemi absolutisht gjithçka. Në përgjithësi, Lojërat Vizatimore me Siguri do të kënaqin të gjitha fantazitë tuaja me personazhet e famshëm vizatimorë që funksionojnë në mendjen tuaj të ndyrë. Ju me të vërtetë duhet ta provoni!

Review Pros

  • Personazhe Të Famshëm Vizatimorë
  • Karaktere Si Në Karikaturat Origjinale
  • Fantazitë E Seksit Familjar

Rishikimi Cons

  • Asnjë zë-overs

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me LojraSeksiVizatimore

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito LojraSeksiVizatimore