DickDolls

trannystimulation.com

DickDolls: Rishikimi I Lojërave Pornografike Tranny:

DickDolls është një lojë transgjinore e gjitha për "chicks me dicks" , jo fjalët e mia, fjalët e këtij zhvilluesi të lojës së ndyrë që duhet të kishte mësuar me të vërtetë deri tani, se kjo është fyese! Ashtu si shumica, lojërat transgjinore (po, ka shumë lojëra transgjinore më të mrekullueshme për të zgjedhur), DickDolls ju jep shumë mundësi për mënyrën se si dëshironi të duket zogu juaj i nxehtë. Ju krijoni një karakter para se të filloni të luani lojën. Ju mund ta bëni atë të duket në çdo mënyrë të ndyrë që ju pëlqen, ajo duhet të ketë një kar, por përveç kësaj, ju jeni të lirë të personalizoni zogun tuaj seksi në çdo mënyrë që ju pëlqen. Pasi të keni përfunduar personalizimin e zogut tuaj të nxehtë, mund të arrini të luani lojën. Kjo lojë përfshin eksplorimin e një bote vërtet argëtuese të ndyrë, takimin me njerëz të rinj dhe pallimin e trurit të tyre të ndyrë. Shumica e chicks në këtë lojë kanë një kar dhe një pidhi, si një shumë e kartonave "shemale" lojra, kështu që ka shumë opsione kur është fjala për skenat pornografike.

Për kë ishte Bërë DickDolls?

Pyetje e mirë! Unë dyshoj DickDolls është krijuar për njerëzit trans si gratë në lojë kanë dicks dhe pussies, kjo nuk sugjeron Se DickDolls është një e vërtetë për jetën portretizimin e jetës së një personi trans, apo jo? Ashtu si shumë lojëra pornografike, unë do të thoja Që DickDolls u krijua për çdo fucker të interesuar në lojëra pornografike. Edhe pse DickDolls nuk është e vërtetë për jetën, ka shumë mënyra të ndyrë për ta bërë atë sa më afër jetës reale.

Për shembull, ju mund ta personalizoni karakterin tuaj seksi sa më shumë që dëshironi siç thashë. Zonja juaj seksi mund të ketë ngarkesa me ngjyra të ndryshme të flokëve, madhësi boob, të jetë e imët ose pak më e madhe dhe e gatshme për veprim. Kështu që, unë mendoj DickDolls u krijua për lojtarë pornografikë që duan të eksplorojnë një botë fantazie të grave të nxehta duke ndyrë gra të tjera të nxehta me disa dicks të vështirë si qij. Megjithatë, për shkak se çdo grua në këtë lojë ka një karin dhe një pidhi, kjo do të thotë se mundësitë ndyrë (në çdo kuptim) është shumë e shumë të pakufizuar.

A janë grafika Në DickDolls të mira?

Dreqin po, janë. Një nga gjërat më të mira të ndyrë Në Lidhje Me DickDolls është se grafika është e ndyrë e mahnitshme! Në ekranin tim të drejtë fucking tani unë jam duke shikuar një të nxehtë si fuck karakter thith kar e tyre masive dhe të luajë me pidhi e tyre. Tits e saj janë të ndriçuara në mënyrë të përkryer, fytyra e saj duket e vërtetë si qij, dhe trupi i saj është që të vdesin për. Pra, grafika në këtë lojë janë të jashtëzakonshme. DickDolls ka disa nga grafikat më të mira të çdo loje pornografike të krijuar ndonjëherë, dhe megjithatë gjithashtu ka një histori mjaft të këndshme gjithashtu, kjo mund të jetë mjaft e rrallë për një lojë pornografike, të them të drejtën.

Arsyeja që grafika e mirë dhe një histori e bukur janë një kombinim i rrallë në lojëra është sepse shumë zhvillues të lojërave zakonisht përqendrohen në njërën ose tjetrën. Kështu që shumica e lojërave mund të kenë grafikë të shkëlqyeshme dhe me të vërtetë ju futin thellë në veprimin e skenave pornografike. Ose një lojë pornografike mund të ketë një histori të këndshme që përqendrohet në karakterin tuaj ndërsa ata udhëtojnë nëpër një botë që nuk duket shumë e mirë. Sidoqoftë, çdo herë në këtë botë të çmendur të lojërave pornografike, një lojë si DickDolls vjen së bashku dhe i ka të dyja!

A Është DickDolls falas?

Jo, DickDolls nuk është falas, por para se të klikoni larg, më dëgjoni, sepse ia vlen të hollat tuaja. Nëse po mendoni të blini DickDolls, kuptoni që paratë tuaja nuk po ju blejnë vetëm këtë lojë pornografike. DickDolls është pjesë e rrjetit FreeAdultRPG. Kur blini DickDolls, ju merrni qasje në të gjitha lojërat e ndyrë në këtë rrjet. Kjo është qindra e lojrave ndyrë që janë të ndyrë fun mahnitshme për të luajtur. Sidoqoftë, ju gjithashtu merrni një ngarkesë mut pornografie edhe për paratë tuaja. Kjo pornografi mund të jetë çdo gjë nga pornografia e bërë nga përdoruesit nga lojërat në skenat pornografike nga emrat më të mëdhenj në biznesin e ndyrë.

Pra, ndërsa DickDolls dhe lojëra të tjera të shkëlqyera nuk janë falas, ka shumë arsye të shkëlqyera për të marrë parasysh blerjen e tyre. Nëse grafika e mahnitshme në këtë lojë pornografike nuk ju ka bindur Se DickDolls ia vlen një shiringë, ndoshta fakti që ju merrni qasje në qindra lojëra dhe skena pornografike kur blini këtë lojë, është e mrekullueshme!

A ka ndonjë tjetër tranny porn games?

Po, ka. Njerëzit Trans lexuar këtë nuk do të jetë i befasuar për të dini se shumë lojëra me karaktere trans në ndjekin në të njëjtën linjë si DickDolls bën. Me këtë dua të them, ajo është më shumë "zogth me një kar" sende që është më e përshtatshme për njerëzit vetëm që duan të qij mut nga çdo gjë që lëviz, në vend se të shohim se çfarë është si për të jetuar si një person sexy trans. Sidoqoftë, çdo herë që del një lojë e shkëlqyeshme trans që shtyn kufijtë e asaj që është e mundur në lojërat pornografike, ashtu si DickDolls bëri me grafikat e saj, dhe kjo lojë ia vlen të shikohet nga të gjithë. Lojërat pornografike po lëshohen gjatë gjithë kohës së ndyrë tani, dhe kështu ju duhet një vend për të mësuar për ato më të mirat, por ku? E pra, unë jam i kënaqur që ju pyeti!

Ku mund të gjeni lojërat më të mira shemale

Ju mund të gjeni lojërat më të mira tranny, ashtu si DickDolls, pikërisht këtu. Unë kam luajtur dhe shqyrtuar të gjitha këto lojëra, dhe unë jam këtu për të ju them çdo-fucking-gjë që ju duhet të dini rreth tyre. Në këtë faqe të rishikimit të lojërave pornografike, do të gjeni artikuj të thelluar në lidhje me lojërat më të fundit të mahnitshme tranny dhe ngarkesat e mut më shumë. Unë dua që ju të vini këtu kur keni nevojë për një lojë të re pornografike për të luajtur dhe për të gjetur atë të përsosur. Pavarësisht nëse doni të zbrisni dhe të ndoteni me një lojë si DickDolls ose të luani një lojë simulimi seksi që ju lejon të eksploroni botën e një gruaje trans, do të gjeni të gjitha lojërat pornografike që ju nevojiten, pikërisht këtu.

Review Pros

  • Lojëra të mahnitshme shemale
  • Mënyra Multiplayer është fantastike
  • Ngarkesa me të vërtetë të shpejtë

Rishikimi Cons

  • Asgjë...

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me DickDolls

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito DickDolls