Simulator Seksi

sexsimulator.tv

Simulator Seksi-Simuloni Fantazitë Tuaja Më Të Thella

Ka shumë simulatorë seksi në internet, por shumica e tyre po përqendrohen për t'ju sjellë një përvojë sa më afër realitetit. Epo, në rastin e Këtij Imituesi Seksi, gjërat janë pak më ndryshe. Loja që do të luani do t'ju japë mundësinë të simuloni fantazitë tuaja më të thella. Jo vetëm që ju do të merrni për të simuluar aktet seksuale, por ju do të merrni për të bërë këtë në disa skenarë të vërtetë sexy. Kjo është bukuria e Simulatorit Të Seksit. Ajo përmban disa nga kinks wildest ju mund të imagjinoni dhe personazhet janë vetëm tmerrshëm. Kjo nuk është vetëm vajzat e thjeshtë ju do të merrni për të dështoj. Të gjithë personazhet kanë diçka të veçantë dhe ata vijnë me një histori. Ju mund të lexoni më shumë Rreth Simulatorit Të Seksit në rishikimin tonë të ardhshëm.

Fantazitë E Simulatorit Të Seksit

Para së gjithash, imituesi i seksit do t'ju lejojë të zgjidhni karakterin me të cilin do të qij të gjitha chicks sexy në lojë. Përveç faktit që ju mund të zgjidhni të jeni burrë apo grua, ju gjithashtu mund të jeni një personazh trans, me gjinj të mëdhenj dhe karin e bukur të madh. Pas kësaj, ju do të merrni për të zgjedhur moshën e partnerit tuaj. Ju mund të zgjidhni Mes Teen, MILF dhe Të Pjekur. Por kjo është pak joproper, sepse ajo që ata shfaqin Si MILFs janë me të vërtetë chicks që duken si ata janë 30 vjeç dhe ajo që ata shfaqin Si Të Pjekur janë karaktere që do të përshtaten më mirë në kategorinë MILF. Por unë mendoj se kur bëhet fjalë për kategoritë e moshës, gjithçka është e paqartë në botën e të rriturve. Pasi të keni zgjedhur çiftin tuaj perfekt, është koha të zgjidhni fantazinë tuaj. Ju mund të zgjidhni midis klasës, për të gjitha fantazitë tuaja të mësuesve dhe nxënëseve, anije kozmike, për të gjitha fantazitë futuriste, kuzhinën, dhomën e studimit ose banjën. Ekziston edhe një mundësi e veçantë fantazie familjare në të cilën mund të shijoni fetishin tuaj seksual tabu.

Si Është Seksi Në Imituesin E Seksit

Ekipi prapa Simulator Seksi vënë në disa punë për të krijuar një gameplay të ndryshme e cila është duke ju ofruar mundësinë për të provoni të gjitha aktet seksuale dhe pozicionet që ju dëshironi. Para së gjithash, ekziston shpimi i pidhit, i cili duket i mahnitshëm sepse ata shtuan detaje të këndshme në vagina, duke përfshirë lagështinë që pikon dhe squirting. Pastaj ka shumë opsione seksi anal, të cilat janë xhiruar nga kënde të mahnitshme që e bëjnë veprimin edhe më të nxehtë. Gjithashtu, kur ju qij babes në gomar, moaning kthehet në britmat. Në të njëjtën kohë ju do të merrni për të shijuar një shumë të madhe karin gjiri dhe deepthroating, punë të bukur dorë dhe titty ndyrë dhe kaq shumë mënyra të cumshots që ju do të jetë i habitur. Me kaq shumë gameplay, ju mund të mendoni se loja është e madhe. Epo, është mjaft e madhe, por përsëri mund ta luani direkt në shfletuesin tuaj. Ju mund të duhet të prisni pak që e gjithë gjëja të ngarkohet, por ia vlen plotësisht. Sidomos Pasi Imituesi I Seksit është plotësisht falas.

Review Pros

  • Simuloni Fantazitë
  • Mund Të Luajë Si Trans
  • Shumë Akte Seksuale

Rishikimi Cons

  • Asnjë gjë e vetme...

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me SimulatorSeksi

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito SimulatorSeksi