Narcos XXX

NarcosXXX.com

Наркос ХХХ – Игра Која Вреди Да СЕ Игра

Кога станува збор за порно игри, повеќето програмери мислат дека се што сакаме се сексуални сцени. Но, многумина од нас сакаат и интересна игра. И ако сте еден од играчите кој сака да ги почувствува возбудувањата на играта, покрај тоа што се возбудува од жешки ликови, тогаш ќе уживате во Наркос ХХХ исто колку и јас. Како што сугерира името, Наркос ХХХ е базиран на Серијата На Наркос од Нетфликс. Во оваа игра ќе почнат да играат Како Пабло Ескобар, и вашата прва мисија ќе биде да избега од полицијата. Сакам игра која започнува со интересна игра.

Во овој наслов, ќе треба да ги завршите мисиите, а сексуалниот дел ќе дојде како награда за вашиот напредок. Вистински коцкар сигурно ќе го цени тоа. Во текот на играта, исто така, ќе игра со две други ликови, имено Валерија и Хорацио. Секој од нив има специфични вештини, и кога ќе го прилагодите нивниот изглед, всушност ќе влијаете на вештините што ги имаат.

Графика И Детали

Графика на оваа игра се гледа многу како оние во претходните ГТА рати. Јас би рекол дека тие се слични на графика НА ГТА Сан Андреас, кој е неверојатно за бесплатен онлајн секс игра која може да се игра директно во вашиот прелистувач. Покрај графика, оваа игра е исто така подобрен од саундтракот. Страсната Колумбиска музика на гитара ќе ви ги даде тие возбудувања да бидете најдобриот шеф на нарко картелот во бизнисот.

Исто така, во текот на целиот процес на производство на кокаин се употребува многу. Деталите за ликовите кога се впуштаат во хардкор секс се неверојатни. Пичките се мокри и газовите остануваат испрскани откако женските ќе се испушат. Исто така ми се допаѓа позадината во која се случува сето ова дејство, кое е добро дизајнирано и одговорено. На пример, ако ебеш женска на креветот, креветот ќе се помрдне и ќе квичи. Се на се, Наркос ХХХ е одлична титула и мило ми е што ја донесовме бесплатно на нашите читатели.

Преглед На Добрите

  • Акција Спакувани Игра
  • Снимање Сцени
  • Соодветна Графика

Преглед Лошите Страни

  • Играта Трае Една Минута Да Се Вчита

Повеќе Страници Слични На NarcosXXX

Приказ На Повеќе Игри
Посета NarcosXXX