Narcos XXX

NarcosXXX.com

Narcos XXX-Një Lojë Që Ia Vlen Të Luhet

Kur bëhet fjalë për lojërat pornografike, shumica e zhvilluesve mendojnë se gjithçka që duam janë skena seksi. Por shumë prej nesh gjithashtu duan një gameplay interesante. Dhe në qoftë se ju jeni një nga lojtarët që dëshiron të ndjehen trillime të luajnë lojë, përveç vetëm duke u ngjallur nga karaktere të nxehtë, atëherë ju do të gëzojnë Narcos XXX PO aq sa kam bërë. Siç sugjeron emri, Narcos XXX bazohet në serinë Narcos Nga Netflix. Në këtë lojë ju do të fillojnë të luajnë si Pablo Escobar, dhe misioni juaj i parë do të jetë për të shpëtuar policinë. Unë e dua një lojë që fillon me disa gameplay interesante.

Në këtë titull, ju do të keni për të përfunduar misionet, dhe pjesa e seksit do të vijë si një shpërblim për përparimin tuaj. Një lojtar i vërtetë me siguri do ta vlerësojë atë. Gjatë gjithë lojës do të luani edhe me dy personazhe të tjerë, përkatësisht Valeria dhe Horatio. Secili prej tyre ka aftësi specifike, dhe kur personalizoni pamjen e tyre, në të vërtetë do të ndikoni në aftësitë që ata kanë.

Grafika Dhe Detajet

Grafika e kësaj loje po duket shumë si ato në këstet E MËPARSHME TË GTA. Unë do të thoja që ato janë të ngjashme me grafikat E GTA San Andreas, e cila është e mahnitshme për një lojë seksi falas në internet që mund të luhet direkt në shfletuesin tuaj. Përveç grafikës, kjo lojë përmirësohet edhe nga kolona zanore. Është e gjitha muzikë E pasionuar Kolumbiane në kitarë që do t'ju japë ato emocione për të qenë bosi më i mirë i kartelit të drogës në biznes.

Dhe gjithashtu, gjatë gjithë lojës ka shumë përdorim të kokainës. Detajet mbi personazhet kur ata angazhohen në seks hardcore janë të mahnitshme. Pussies janë të lagur dhe gomarët qëndrojnë gapped pas chicks merrni shpuar anally. Më pëlqen gjithashtu sfondi në të cilin po zhvillohet i gjithë ky veprim, i cili është i dizajnuar mirë dhe i përgjegjshëm. Për shembull, nëse qij një zogth në shtrat, shtrati do të lëvizë dhe do të kërcasë. Në tërësi, Narcos XXX është një titull i shkëlqyeshëm dhe jam i kënaqur që mund ta sjellim atë për lexuesit tanë falas.

Review Pros

  • Lojë E Mbushur Me Veprim
  • Skena Xhirimi
  • Grafika E Duhur

Rishikimi Cons

  • Loja Merr Një Minutë Për Të Ngarkuar

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me NarcosXXX

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito NarcosXXX