Gay Simulator

GayPornGames.tv

Gay Simulator-Cute Futanari Boys

Gay Simulator është një lojë e freskët porno homoseksuale me disa nga personazhet më të lezetshëm dhe më të pashëm të futanarit që do të gjeni në botën e lojrave për të rritur. Ky titull ju sjell përvoja realiste seksi me djem të lezetshëm me muskuj që do ta bënin të vështirë çdo tifoz anime dhe hentai. Skenarët dhe veprimi seksual janë menduar mirë, për të ofruar një nga përvojat më intensive të lojërave seksuale homoseksuale në internet. Ju nuk do të keni nevojë të shkarkoni ose regjistroheni për të luajtur këtë lojë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të ndiqni lidhjen në rishikimin Tonë Të Simulatorit Homoseksual dhe do të jeni mirë të shkoni. Ja pse kjo lojë homoseksualësh për të rritur shkëmben.

Personazhet Futanari Të Gay Simulator

Çdo tifoz i anime ose hentai do të jetë i kënaqur nga grafika dhe dizajni i kësaj loje. Djemtë janë krijuar në stilin e anime të fillimit të viteve 2000, që do të thotë se ata janë të mëdhenj, muskulozë, duken si superheronj, me fytyra burrërore, modele flokësh të lezetshme dhe detaje të mahnitshme. Abs e këtyre djemve janë të çmendur, krahët e tyre janë të mëdha dhe të gjitha cocks janë të ndryshme. Disa prej tyre madje kanë cocks me flokë në ngjyra të çmendura blu ose vjollcë që përputhen me hairstyle e tyre. Ka edhe detaje të tjera në trupin e tyre, duke përfshirë tatuazhet, disa pajisje të ftohtë dhe ka edhe disa djem në shkollë apo uniformat e ekipit të futbollit. Një tjetër gjë e shkëlqyeshme për personazhet janë shprehjet e tyre të fytyrës dhe rënkimi i tyre, e cila është arsyeja kryesore për të cilën ata ndihen të vërtetë. Sidoqoftë, ata nuk flasin shumë, kështu që nuk ka aq shumë dialog për t'u shijuar. Karakteret gjithashtu mund të personalizohen pak, por personalizimi është i kufizuar në madhësinë e dicks së tyre. Ka vetëm këtë lloj të karaktereve, pa twinks apo mbart sexy mëdha në lojëra.

Veprimi Intensiv I Simulatorit Homoseksual

Gay Simulator do t'ju lejojë të jetoni fantazitë tuaja futanari në të gjitha llojet e skenarëve sexy që do të shtojnë nxehtësinë e lojës. Por gjëja që e bën këtë lojë të funksionojë aq mirë kur bëhet fjalë për të nxitur orgazma në lojtarët e saj është intensiteti dhe kinkiness e seksit. Ju mund të zgjidhni për të luajtur ose si një krye ose një fund. Disa aventura seksi në këtë lojë janë në anën më erotike, me seks sensual midis djemve të lezetshëm, por ka edhe disa takime të ashpra seksuale homoseksuale në sit. Ka shumë seks oral, me fundet që i nënshtrohen majave të tyre dhe adhurojnë cocks e tyre, ka shumë lojë sperma, me facials, gëlltitje, por edhe creampies anal, dhe ka edhe puthje në këto lojëra. Në përgjithësi, është një përvojë intensive e cila me siguri do t'ju ndihmojë të kaloni një kohë të mirë. Loja punon si duhet në të dy pajisje të lëvizshme dhe kompjuter, ajo mund të luhet direkt në shfletuesin pa probleme si vonesë apo bugs, dhe ajo ka një fonogram mjaft të ftohtë. Pra, nëse ju pëlqen pornografia futanari, është koha për të hyrë në mes të saj me përvojën e Simulatorit Homoseksual.

Review Pros

  • Lojë Futanari Luaj
  • Sexy Hentai Djemtë
  • Disa Përshtatje

Rishikimi Cons

  • Asnjë Dialog

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me GaySimulator

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito GaySimulator