BangerLands 3

BangerLands3

Бангерландс 3-Неверојатна Порно Игра Пародија

Бангерландс 3 е пародија на порно играта базирана на познатата Оригинална Погранична Земја 3. Постапката е слична. Вие живеете авантура во истиот дистописки универзум во кој насилството владее над сите аспекти на животот. Во Бангерландс 3 ќе добиете за да се доживее сексуалноста на тој универзум, нешто што оригиналната игра не е нуди, но нешто што сите ние сакаме да се доживее, бидејќи тие дизајнирани тие ликови толку проклето секси. Поради прописите за авторски права, креаторите на оваа пародија на ххх не можеа да ни ги дадат оригиналните ликови, но сите бебиња во Бангерландс 3 изгледаат исто секси како Амара и Мозе.

На Графика И жешки Карактери

Графика во оваа игра е неверојатен. Како прво, тие изгледаат исто како во оригиналната серија, со таа карикатура или стрип-вибрација за нив. Кога станува збор за дизајнот на ликовите, тие отидоа малку подалеку во оваа пародија со порно игри, во смисла дека ги направија бебињата по малку искривени. Лисиците имаат големи цицки и убави газови, малку се повисоки и имаат подолги секси нозе. Но, ми се допаѓа тоа што тие ја чуваат таа боја на лицето на нив и, исто така, ми се допаѓа фактот дека кога ќе се соблечат, тие се уште имаат некои елементи простор костум на нивното тело, што додава на возбуда и ви држи во легендите на играта. Во исто време, друга работа обожавам за игри на овој сајт е изрази на лицето на младенците.

Тие навистина ги направија нивните лица да реагираат на целиот пол што се случува во акцијата, со средства исплашени лица за девојките кои се во потчинети позиции и злобни лица за доминаторите. Зборувајќи за доминаторите, тие исто така додадоа транс карактер. Ќе ви дозволам да откриете која е девојката од оригиналната игра која има кур во овој ххх римејк. Сите во сите, ако сте ја играле оригиналната игра, навистина треба да се обидете Бангерландс 3. Но, тоа е исто така одлично за некој кој никогаш не го свирел оригиналот.

Преглед На Добрите

  • Соодветна Порно Игра Пародија
  • Откачени Секс Акција
  • Долго Играње

Преглед Лошите Страни

  • Потребни Се Неколку Минути За Вчитување

Повеќе Страници Слични На BangerLands3

Приказ На Повеќе Игри
Посета BangerLands3