Големиот Ебат Авто

grandfuckauto.tv

Гта ХХХ

Кој не ги сака СЕРИИТЕ? Има возбудлива акција, има брзи автомобили, пукање и секакви жешки девојки. Но, она што секогаш ме вознемируваше околу ГТА игрите е фактот дека никогаш не можеме да ја видиме настинката акција. Можеме да одиме во стриптиз клубови, да земеме курви и да имаме девојки, дури можеме и да ги земеме за брзо ебење, но никогаш не сме виделе никаква акција. Сето тоа е цензурирано. Затоа Автомобилот е толку пријатен за играње. Покрај жешките секс сцени, Автомобилот На Големиот Ебач исто така ви дава шанса да се возите наоколу, да ве брка полицијата, да извршувате мисии и да пукате во луѓе на улица.

Графика

Големата Заебана Кола е постара игра. Тоа не е врз основа на новите рати во серијата. Иако се појави околу 2014 година, не е моделирано Според Сан Андреас, па дури ни По Вајс Сити. Делот во кој возите наоколу е моделиран според првата ГТА игра, во која ќе го видите светот одозгора. Возење дел од играта не изгледа малку ретро, но тоа ќе биде премногу комплицирано да се направи поинаку. Порно играта која би ги имитирала новите епизоди на ГТА би била премногу голема за да се игра онлајн и премногу скапа за производство за да се раздаде бесплатно. Како и да е, играта изгледа доста добро. Всушност, изгледа подобро од првата ГТА игра на која се базира.

Гејмплејот

Играта на Големиот Ебен Автомобил има два главни дела. Првиот е оној во кој возите наоколу, влегувате во престрелки со гангстери и полиција и завршувате мисии за да соберете пари и искуство. Колку повеќе напредувате, толку повеќе еротски награди ќе добиете. Приказната на играта ќе донесе многу жени на вашиот начин, но исто така можете да се влезе во стриптиз клубови и ги собереш курви за некои откачен акција. Фактот дека содржината на порното во оваа игра доаѓа како награда ќе ве задржи да играте за да добиете повеќе. Тоа Е она што Го прави Голем Ебач Автоматски интересна титула.

Преглед На Добрите

  • Гта Порно Игра Пародија
  • Интересно Играње
  • Еротски Награди

Преглед Лошите Страни

  • Материјалот Е Малку Стар

Повеќе Страници Слични На ГолемиотЕбатАвто

Приказ На Повеќе Игри
Посета ГолемиотЕбатАвто