Emulator Seksi

SexEmulator.com

Emulator Seksi-Next Gen Online Sex Gaming

Kur bëhet fjalë për lojërat në internet për të rritur, industria po lulëzon në vitet e kaluara. Motori i lojës u bë më i lirë dhe më i lehtë për t'u përdorur, kështu që ekipet e projektuesve po nxjerrin lojëra që do t'ju fryjnë mendjen. Ashtu si Loja E Emulatorit Të Seksit për shembull, e cila vjen plotësisht falas, nuk kërkon regjistrim ose shkarkim dhe përmban disa grafika të mahnitshme me karaktere që janë aq të hollësishme, ju do të filloni të besoni se ato janë në fakt vajza të vërteta të filmuara me një lloj filtri SnapChat të Lojërave Video. Më pëlqen gjithashtu personalizimi që do të merrni në këtë lojë, e cila e çon gjënë pak më larg se ajo me të cilën jemi mësuar nga të gjitha lojërat e tjera të momentit. Dhe merrni këtë! Emulator Seksi është vetëm në beta, që do të thotë se ata do të shtojnë awesomeness. Le të shohim se çfarë e bën këtë titull kaq të lezetshëm.

Krijo Zogth Tuaj Të Përsosur

Me Lojën Porno Të Emulatorit Të Seksit, ju do të jeni në gjendje të personalizoni vajzën tuaj të ëndrrave siç dëshironi. Para së gjithash, ju do të merrni për të zgjedhur përkatësinë etnike të saj, e cila është shumë e rrallë në botën e lojrave online. Unë nuk kam parë më shumë se tre ose katër lojëra seksi falas për t'ju ofruar këtë mundësi. Ju mund të zgjidhni midis të bardhës, të zezës dhe Azisë. Shpresojmë se Ata do të shtojnë Latina pasi të përfundojnë me beta, dhe sa e mrekullueshme do të ishte nëse ata gjithashtu do të shtonin një opsion Arab. Por unë dal nga tema. Pasi të zgjidhni përkatësinë etnike, do të jeni në gjendje të luani me madhësinë e gomarëve dhe gjinjve të vajzave, por edhe me ngjyrat e tyre të flokëve. Këto janë vetëm personalizimi beta dhe jam i sigurt se do të shtojnë më shumë mundësi të veçorive të trupit në të ardhmen. Përveç trupave, ju gjithashtu mund të personalizoni mjedisin në të cilin do të përjetoni veprimin Në Emulatorin E Seksit. Zgjidhni midis një klase, një birucë, një dhomë gjumi dhe madje edhe një anije hapësinore. Përveç kësaj, ju mund të zgjidhni se çfarë aftësish seksi ka karakteri juaj dhe duke luajtur ju mund të maksimizoni të gjitha aftësitë.

Gameplay Dhe Grafika

Gameplay Në Seks Emulator është shumë e ëmbël, por ajo përmban vetëm ju dhe karakterin sexy. Nuk ka personazhe të tjerë të përfshirë. Çdo gjë që ju do të bëni për zogth tuaj të përsosur mund të zgjidhen nga një menu që ka vetëm 15 veprime në këtë moment, në mesin e të cilave ju do të gjeni anal, këmbët luajnë, pidhi seks dhe prekje, por edhe disa fetish kinkier, të tilla si fisting, insertions tentacle, luajnë mbuluar me qime dhe i fuqishëm. Pasi të zgjidhni një ngërç, vajza do ta bëjë atë ndërsa flet pista me ju. Loja është në të njëjtën kohë një Hov Të bukur Off Burim Udhëzim. Në përgjithësi, është një lojë e përsosur, me zë të shkëlqyeshëm, me grafikë dhe fizikë të mahnitshme. Kjo gjithashtu do t'ju lejojë të luani me këndin e kamerës dhe me opsionet e zmadhimit, dhe madje mund të merrni pamje nga ekrani në lojë. Mezi pres që versioni përfundimtar të dalë në treg. Por deri atëherë unë do të argëtohem me beta dhe ju duhet të bëni të njëjtën gjë.

Review Pros

  • Grafika E Gjeneratës Tjetër
  • Shumë I Përshtatshëm
  • Sexy Zë-overs

Rishikimi Cons

  • Lojë Ende Në Beta

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me EmulatorSeksi

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito EmulatorSeksi