Lojëra Seksi Toon

cartoonstimulation.com

Toon Seks Games-Karikaturat Merrni Me Brirë Shumë

Shikimi i të gjitha serive të njohura të animacionit mund të jetë argëtues, por krijuesit e këtyre shfaqjeve janë pak të këqij. Ata ndonjëherë vënë disa gomarë tmerrshëm dhe titties bukur në personazhet e tyre, ose ata u japin atyre disa personalitete sexy që na bën të bie në dashuri me ta. Dhe kur them bie në dashuri me ta, dua të them se kemi shumë mendime të çuditshme që përshkojnë mendjet tona të ndyra. Kjo është e drejtë! Ju nuk jeni i vetmi me fantazitë për chicks kangjella kartonave. Jo vetëm që nuk jeni vetëm në këtë ngërç, por ka djem atje që filluan të zhvillojnë lojëra vizatimore me personazhet tuaj të preferuar. Ju mund të gjeni disa nga ato lojëra të mrekullueshme Në Toon Porn Games. Le të flasim për to!

Kush Është Paraqitur Në Toon Games

Toon Games bazohet kryesisht në karikaturat e njohura për të rritur nga SHBA. Seria kryesore që u mashtrua në këtë koleksion lojërash për të rritur janë Simpsons, Family Guy, American Dad, Rick dhe Morty dhe Futurama. Por ajo që më pëlqen në lidhje me këtë koleksion është se sa të dizajnuara mirë chicks sexy dhe dudes brirë janë. Ata duken tamam si në seri origjinale, por ata marrin ekstra keq në këto lojëra. Në mesin e babes nxehtë që ju do të merrni për të parë lakuriq në këtë koleksion cartoon porn games ju do të gjeni Lois, Marge, Francine Smith dhe vajza E saj Hayley, Leela nga Futurama, Ose Summer Dhe Beth nga Rick Dhe Morty. Edhe Lisa Simpsons get është keq këtu. Dhe dudes me të cilët ju do të qij ato janë gjithashtu nga të gjitha këto karikaturat e famshme. Dhe skenarët e seksit janë të çmendur. Ju mund të lexoni më shumë rreth tij në paragrafin vijues.

Gameplay Është I Paturpshëm Në Lojrat E Seksit Toon

Disa vende të tjera kanë lojëra me karaktere vizatimor, por kjo është kryesisht duke shfaqur pikë dhe klikoni solo veprim. Jo në këtë faqe, megjithëse. Këtu do të gjeni disa nga skenarët më të egër. Edhe pse ju do të merrni skena në të cilat Ju do të përdorni Peter për të qij Lois ose Homer për të qij Marge, në shumicën e lojrave, këto gra janë kurva totale cheating. Jo vetëm kaq, por shumica e madhe e skenave seksuale në këtë faqe kanë të bëjnë me seksin tabu familjar. Nëse keni fantazi seksuale të vëllezërve dhe motrave, do t'ju pëlqejnë skenat Bart dhe Lisa. Ka nënë e bir seks me Chris dhe Lois.

Dhe ka edhe nëna dhe vajza lezbike seks Me Francine i cili fucks vajzën E saj Hayley me një rrip në. Siç mund ta shihni, përveç ngërçit të personazheve vizatimorë të nxehtë dhe të zhveshur, lojërat E Toon Porn Games gjithashtu vijnë me seks pervers midis anëtarëve të familjes. Kjo është arsyeja pse ju duhet të kujdeseni kur luani këto lojëra. Sigurohuni që askush nuk ju kap në akt. Ata madje kanë një paralajmërim për këtë në faqen e tyre. Kjo ka të bëjë me gjithçka që duhet të dini kur bëhet fjalë për koleksionin Toon Games. Tani thjesht mund të shkoni dhe të luani. Completelyshtë plotësisht falas dhe është çmendurisht e ndyrë.

Review Pros

  • Personazhe Të Famshëm Vizatimorë
  • Tabu Seksi Familjar
  • Paroditë E Lojërave Pornografike

Rishikimi Cons

  • Lojërat Nuk Mund Të Shkarkohen

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me LojëraSeksiToon

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito LojëraSeksiToon