The Game of Bone

gameofbones.net

Loja E Kockave – Është Lojë E Froneve, Por Pornografi

Game of Thrones ishte një burim i pabesueshëm i parodive pornografike përgjatë viteve. Kur e mendoni, nuk është as e vështirë të bësh NJË mashtrim XXX bazuar në histori. Çdo gjë është aq seksualisht intensive dhe të gjithë personazhet janë ose me brirë ose slutty. Megjithëse kishte disa përpjekje për një parodi të lojërave pornografike Game of Thrones, ato nuk ishin aq të suksesshme. Kjo derisa u lançua Loja E Eshtrave, gjë që është e pabesueshme. Ata e dinin se çfarë personazhesh të zgjidhnin nga historia origjinale dhe si t'i çiftonin ato në mënyrë të tillë që veprimi të ishte thjesht i çmendur. Unë kam qenë duke shijuar këtë lojë më shumë se një herë, dhe unë e di të gjitha detajet që do të bëjë që ju doni të luajnë atë sonte. Kontrolloni ato në këtë përmbledhje të freskët.

Personazhet që Ju Do Të Dështoj Në Këtë Lojë

Kur bëhet fjalë Për Game of Thrones, ka shumë personazhe për t'u dashuruar. Por deri tani tre më të mirët prej tyre janë Cersei, Daenerys dhe Margaery. Këto janë tre chicks ju do të merrni për të shijuar në Lojë E Kockave. Dhe mënyra se si ata u rikrijuan është përputhja me realitetin është një mënyrë e mrekullueshme. Likeshtë sikur po shikoni shfaqjen origjinale. Dhe që ju e dini tashmë e di se si ata duken lakuriq, ju do të shihni për veten tuaj se zhvilluesit e bëri një punë të madhe hartimin e tyre. Tani le të shohim se çfarë aventurat çuditshëm këto tre babes slutty kanë qenë duke marrë veten në.

Seksi Luajnë Në Lojën E Eshtrave

Gameplay vjen me disa skena të çmendura seksi. Ju do të merrni për të luajtur me këto karaktere përmes skenarëve të egra. Një personazh i katërt që është paraqitur në këtë lojë Është Tyrion, i cili po kalon kohën e jetës së tij në një treshe në Fronin E Hekurt me motrën E tij Cersei dhe Margaery hot. Në të njëjtën kohë, ka një karakter të pestë, Khal Drogo, i cili është paraqitur në atë skenë klasike seksi në të cilën ai fucked Daenerys për herë të parë. Për më tepër, ju do të merrni tre hotties në një aventurë lezbike, por edhe në një gangbang me ushtarë. Unë nuk do t'ju them më shumë. Do të të lë të luash. Kënaquni!

Review Pros

  • Shkëlqyer Porno Lojë Parodi
  • Përmban Skena Nga Historia
  • Veprimi I Seksit Incest

Rishikimi Cons

  • Personazhet Nuk Thonë Asgjë

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me TheGameofBone

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito TheGameofBone